top of page

Reference

Klienti mé služby hodnotí skvělými 5 body z 5. Přečtěte si, co o mně říkají.

Hezký den, pronájmy a prodeje nemovitostí patří do oblasti podnikání, kde se vyplatí více než jinde pracovat s profesionály. Šetří se tím náš drahocenný čas, náklady a především nepodléháme falešným nadějím a příslibům, tolik známým trikům části našich „realitních expertů“… Ke spolupráci s Míšou mě přivedla, dnes to tak mohu nazvat, šťastná náhoda. Jsem za ni rád, protože nám spolupráce vychází doslova báječně a ročně společně uskutečníme minimálně 4 obchodní případy. Z vlastní zkušenosti se tedy při Vašem rozhodování přikláním pro volbu dlouhodobě existující, mediálně silné, obecně známé a úspěšné realitní kanceláře a makléře. Přesně tento příklad reprezentuje obětavá Míša Makovcová, jako žádná jiná v tomto segmentu. Za spolupráci ještě jednou moc děkuji.

Petr Bartoš

Správa a prodej nemovitostí Liberec s.r.o.

Realitní makléřka paní Michaela Makovcová má úžasně lidský a přitom profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo velmi korektně, styl prodeje nám zhodnotil nemovitost nad očekávání velmi dobře, bez starostí. Stále jsme byli informováni o průběhu prodeje a dalším postupu. Dokonalé znalosti problematiky, otevřené a férové jednání, perfektni servis. Mohu vřele doporučit a ještě jednou mockrát děkuji!!

Paní Michaela Makovcová je nejschopnější realitní makléřka se kterou jsme se dosud setkali. V roce 2016 nám prodala ideální polovinu chalupy k naší velké spokojenosti. Byt v Praze 8 nám prodala v krátkém termínu a podle našich představ. Oceňujeme její vysoce profesionální přístup ohledně prodeje nemovitostí a její vstřícné a milé jednání. Pro nás je paní Makovcová jedničkou ve svém oboru.

 

Manželé Jan Beneš a MUDr. Eva Benešová

Už při prvním setkání s paní Makovcovou byl vidět profesionální přístup k celé záležitosti ohledně prodeje našeho bytu prostřednictvím RK RE/MAX.Paní Makovcová nás o všech krocích,které činila,předem podrobně informovala,což bylo velice příjemné a pozitivní.Celá záležitost proběhla zcela hladce a bez zádrhelů,za což patří paní Makovcové veliký dík.

Už nějaký čas spolupracuji s p. Makovcovou , pronájem bytu , prodej bytu. Její práce je velice profesionální a zároveň ona je velmi vstřícný člověk. určitě bych ji doporučím svým přátelům. Prostě pracovat s takovým makléřem je radost.

 

Ilona Hortova

Další reference najdete na mém profilu na stránkách RE/MAX nebo na mé Facebook stránce.

840

spokojených klientů

16

let zkušeností

410

zajištěných hypoték

3800

najetých kilometrů měsíčně po prohlídkách

Ozvěte se mi

M2927_detail_edited.png

Michaela Makovcová

info@michaelamakovcova.cz

+420 739 486 484

Adresa mojí kanceláře

RE/MAX Gold

Sokolovské náměstí 545/10

Liberec - Liberec II Nové Město

460 01

Česká republika

detail_4bd7b74f1d.jpg

Kontaktní formulář

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkuji za zprávu!

Ozvu se co nejdříve.

Kontakt
bottom of page