top of page

Moje služby

Více než 840 spokojených klientů a 16 let zkušeností v oblasti realit jsou mojí nejlepší vizitkou. Využijte mé služby i vy a spolehněte se na kompletní servis, férové jednání a lidský přístup.

Focení nemovitostí
Virtuální prohlídky
Pomoc s prodejem
Financování nového bydlení

Pomoc s prodejem

Ptáte se, proč svěřit prodej své nemovitosti realitní makléřce? Důvodů je hned celá řada. Vyřídím za vás veškerou potřebnou dokumentaci i nafocení nemovitosti a ujmu se prohlídek. Díky mnohaletým zkušenostem se můžete spolehnout na prvotřídní prezentaci vaší nemovitosti a profesionální přístup.

 

Rychle a bez starostí

Pokud chcete nemovitost prodat v co nejkratším možném čase za nejvyšší možnou cenu a navíc bez starostí, jste na správném místě. Jsem v kontaktu s řadou potenciálních kupců a udělám vše pro vaši spokojenost.

Financování nového bydlení

Ztrácíte se v labyrintu hypoték? Ukážu vám z něj cestu ven. Za dobu svého působení na pozici realitní makléřky jsem zajistila více než 410 hypoték a vím, že dokážu najít tu nejlepší možnou cestu i pro vás.

 

Zajištění financování od A do Z

Financování nové nemovitosti je nerozlučně spojeno s hodinami vyřizování a papírování. Veškerou potřebnou práci udělám za vás. Vaším jediným úkolem bude těšit se z nového bydlení. 

Focení nemovitostí

Věděli jste, že profesionálně nafocené fotografie domu nebo bytu dokáží zvýšit cenu nemovitosti až o neuvěřitelných 10 procent? Atraktivní fotografie znamenají větší počet zájemců, a tím pádem i větší šanci na úspěšný prodej. 

 

Fotografie, které zvyšují prodejní cenu

Vím, jak nechat nafotit vaši nemovitost tak, aby fotografie motivovaly zájemce k prohlídce. Spolehnout se můžete na jasné snímky, které zachytí vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle.

Virtuální prohlídky

Díky svým bohatým zkušenostem na poli realit vím, že virtuální prohlídky nemovitostí dokáží oslovit větší počet zájemců a skvěle vaši nemovitost odliší od ostatních. Virtuální prohlídka je tak pro vás přímou cestou nejen k vyšší prodejní ceně, ale také většímu množství potenciálních kupců a rychlejšímu prodeji.

 

Nejmodernější prezentace nemovitosti

Využijte nejmodernější prezentaci nemovitosti v podobě 3D virtuální prohlídky i vy a prodejte svou nemovitost rychle za nejvyšší možnou cenu.

Kontaktní formulář

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkuji za zprávu!

Ozvu se co nejdříve.

Ozvěte se mi!

M2927_detail_edited.png

Michaela Makovcová

info@michaelamakovcova.cz

+420 739 486 484

Adresa mojí kanceláře

RE/MAX Gold

Sokolovské náměstí 545/10

Liberec - Liberec II Nové Město

460 01

Česká republika

detail_4bd7b74f1d.jpg
Kontakt

Odhady nemovitostí

Pokud prodáváte byt nebo dům, je odhad nemovitosti naprosto klíčový. Neprodávejte svou nemovitost pod cenou, spolehněte se na odhad reálné tržní ceny, který vychází z mých mnohaletých zkušeností. Reality jsou mojí doménou, ročně vypracuji hned několik desítek odhadů nemovitostí a vím, jak se tržní ceny pohybují a neustále také sleduji jejich vývoj. 

 

Prodejte nemovitost za nejlepší cenu

Prodej nemovitosti u mě začíná odhadem tržní ceny, pokračuje doporučením ideální prodejní strategie a končí úspěšným prodejem nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. 

1.jpg
3.jpg

Výkup nemovitostí

Chcete prodat svou nemovitost co nejdříve? A chcete mít také co nejrychleji peníze na svém účtu bez čekání na potenciální kupce? Pak je pro vás výkup nemovitosti tím nejlepším možným řešením. Zprostředkuji vám veškerý servis včetně přípravy dokumentace.

 

Prodej bez čekání

Nečekejte na to, až se objeví potenciální kupec, prodejte svou nemovitost rychle a bez starostí a spolehněte se na to, že budete mít peníze během několik dnů na svém účtu.

Videoprohlídky

Co myslíte, zaujme potenciální kupce více fotografie nemovitosti, nebo profesionální videoprohlídka? Asi už tušíte, která možnost je správná. Díky videoprohlídce váš inzerát vynikne mezi ostatními a umožní vám prodat nemovitost podstatně rychleji.

 

Odlište svou nemovitost

Věděli jste, že podle statistik mají v porovnání s ostatními inzeráty videoprohlídky až o 400 % více zobrazení. Větší množství zobrazení nabídky je přímou cestou k většímu množství prohlídek a k úspěšnému a rychlému prodeji. Využijte moderní způsob prezentace své nemovitosti i vy.

 2.jpg

Certifikované záběry z dronu

Dokonalý způsob, jak atraktivní cestou prezentovat pozemek nebo nemovitost, kterou prodáváte? Spolehněte se na certifikované záběry z dronu, které odliší váš inzerát a osloví velké množství potenciálních kupců.

 

Urychlete prodej nemovitosti

Záběry z dronu prodávají. Věta, která je podle mých mnohaletých zkušeností v oblasti realit více než pravdivá. Díky záběrům z dronu upoutáte pozornost potenciálních kupců a prodáte nemovitost několikanásobně rychleji.

Odhady
Výkup
Video
Dron
bottom of page